دانلود تحقیق انواع ویندوز با word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود تحقیق انواع ویندوز با word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقیق انواع ویندوز با word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقیق انواع ویندوز با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقیق انواع ویندوز با word :

تعریف ویندوز XP:
ویندوز XP از همان ابتدا دارای یک سیستم دیواره آتش بسیار ساده و ابتدایی اما کارآمد بود که در صورت استفاده می توانست تا حدود زیادی جلوی ویروس ها ، کرم ها و نفوذ هکرها را بگیرد. با ورود SP2 این دیواره آتش قویتر شد و تبدیل به یک برنامه امن در برابر خطرات اینترنت گردید. اما هنوز هم این قسمت از ویندوز نتوانسته دارای امکانات کامل یک دیواره آتش حرفه ای شود. به همین دلیل خیلی از حرفه ای ها ترجیح می دهند از یک برنامه دیواره آتش حرفه ای تر استفاده کنند.
تعریف ویندوز ویستا:
به نظر می رسد ویستا دیواره آتش را بازهم تقویت کرده است. البته در اصل دیواره آتش در ویستا همان برنامه ای است که در SP2 استفاده شده است. البته با کمی تغییرات که کار آن را بهتر کرده است. اما بدون شک بازهم حرفه ای ها ترجیح خواهند داد از یک برنامه حرفه ای تر استفاده کنند.
در این ویندوز، IE 7 بسیار امن تر معرفی شده و قسمت فیلتر anti-pishing آن کارآمد توصیف شده است، اما طبق آخرین گزارش ها فعال کردن این قسمت سرعت وبگردی را به شدت کاهش می دهد و در بعضی از مواقع باعث فیلتر شدن سایت های امن نیز می شود. به نظر می رسد این امکان جدید هم راه زیادی تا کامل شدن در پیش دارد.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید