دانلود مقاله ترجمه شده نوترکیبی در جنس مگس سرکه مالانوگاستر با word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود مقاله ترجمه شده نوترکیبی در جنس مگس سرکه مالانوگاستر با word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ترجمه شده نوترکیبی در جنس مگس سرکه مالانوگاستر با word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ترجمه شده نوترکیبی در جنس مگس سرکه مالانوگاستر با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ترجمه شده نوترکیبی در جنس مگس سرکه مالانوگاستر با word :

توضیحات:
دانلود مقاله ترجمه شده نوترکیبی در جنس مگس سرکه مالانوگاستر با word، در قالب فایل Word و در 8 صفحه، همراه با فایل pdf مقاله انگلیسی مربوطه به سال 1972.

نمونه ترجمه:
مگس سرکه مالانوگاستر نژاد T-007برای نشان دادن نوترکیبی جنس نر، معروف می باشد. مطالعه حاضر به نکات زیر اشاره دارد: (1) وقوع خوشه ای نوترکیبی، بازیابی نابرابر محصولات مکمل نوترکیبی، فراوانی نسبتا بالای نوترکیبی در اطراف منطقه سانترومری و وقوع مکرر فنوتیپ مگس موزائیک- تمام اینها نشان می دهد که بخش قابل توجهی از نوترکیبی در جنس نر نژاد T-007 ، پرمیوتیک یا دارای منشاء رویشی (جسمی)هستند، اگر چه تعدادی از آنها هنوز هم می تواند منشاء میوزی داشته باشند. نوترکیبی جنس نر هم در قسمت کروموزوم سوم و هم در کروموزوم دوم رخ می دهد و فراوانی های نوترکیب بین این دو جفت کروموزوم قابل مقایسه هستند.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید