خرید بازی فرمانده جدید ناجا کیست؟ + تکذیبیه سردار رادان

شنیده‌ها حاکی از آن است که سردار سید محمد حجازی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران معرفی خواهد شد.
به گزارش خبرنگار «»، ظاهرا قرار است، سردار سرتیپ سید محمد حجازی به عنوان فرمانده جدید ناجا و به جای اسماعیل احمدی مقدم، فرمانده کنونی این نیرو منصوب شود.
شنیده‌های خبرنگار «»، حاکی از آن است که حکم وی به زودی منتشر خواهد شد و وی رسما به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران آغاز به کار خواهد کرد.
بنا بر این گزارش، سردار سرتیپ سید محمد حجازی متولد 1335 در اصفهان است. حجازی از آغاز انقلاب و با تأسیس سپاه پاسداران به عضویت این نهاد درآمد و تحصیلات دانشگاهی خود را نیز ادامه داد. او اکنون دانشجوی دوره دکترای دانشکده عالی دفاع ملی در رشته مدیریت استراتژیک و عضو هیأت علمی دانشگاه امام حسین(ع) است.
وی در حکمی در سال 1386 از جانب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، فرمانده کل قوا به سمت رئیس ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب و پس از آن، به عنوان جانشین فرمانده کل سپاه مشغول به کار شد. وی همچنین بین سال‌های 1380 تا 1386 فرماندهی نیروی مقاومت بسیج را به عهده داشت.
گفتنی است، سردار حجازی هم اکنون معاونت آماد و پیشتیبانی تحقیقات صنعتی ستاد کل نیروهای مسلح را به عهده دارد.
شایان ذکر است که سردار احمدی مقدم در تیر ماه 1384 از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان فرمانده ناجا و به جای محمد باقر قالیباف منصوب شده بود.تکذیبیه خبر “” توسط سردار رادان در خبرگزاری فارسجانشين فرمانده نيروي انتظامي خبر تغيير فرمانده ناجا را تكذيب كرد.سرتيپ احمدرضا رادان در گفتگو با فارس گفت: تغيير فرمانده ناجا صحت ندارد و سردار احمدي مقدم همچنان در سمت خود باقي است.سردار رادان درباره خبر يكي از سايت‌ها مبني بر احتمال معرفي سردار حجازي به عنوان فرمانده ناجا افزود: چنين خبري شايعه است و صحت ندارد.به گزارش فارس پيش از اين برخي سايت‌هاي خبري اعلام كرده بودند كه سردار سيد محمد حجازي فرمانده نيروي انتظامي خواهد شد. 

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در بازی