دانلود طراحی دكوراسیون یك آپارتمان و یك المان خاص محیطی با word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود طراحی دكوراسیون یك آپارتمان و یك المان خاص محیطی با word دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود طراحی دكوراسیون یك آپارتمان و یك المان خاص محیطی با word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود طراحی دكوراسیون یك آپارتمان و یك المان خاص محیطی با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود طراحی دكوراسیون یك آپارتمان و یك المان خاص محیطی با word :

دانلود طراحی دكوراسیون یك آپارتمان و یك المان خاص محیطی با word

مقدمه:

زندگی شهرنشینی و قرارگیری صرف انسانها در روزمرگی های مدرن در شهرهای صنعتی. آدمی را به صورت یك ماشین زنده كه دارای حیات است درآورده، البته تمامی تلاشهای بشر قاعدتاً باید براساس رسیدن به زندگی راحت تر و سهل تر و جایگزین كردن هر چه بیشتر انرژی فكری انسان بجای انرژی ماهیچه ای باشد. با این وجود به فراموشی سپردن احساسات و فرهنگ، خستگی های زندگی شهری و عدم توجه به محیط زیست و … انسانها را در شهرهای بزرگ رفته رفته به این مسیر سوق می‎دهد كه راهی برای انتقال محیط كاری و زندگی خود به شهرهای كوچك كه كمتر در معرض اینگونه آلودگی ها هستند قرار دهد.

پایتخت كشور ما نیز به صورت یك ابرشهر با آلودگی های گوناگون اعم از محیطی و غیرمحیطی درآمده است و رفته رفته در بین مردم تهران گرایش به خروج از تهران و اسكان گزینی در سایر شهرهای كوچكتر و خوش آب و هواتر دیده می‎شود. یكی از این شهرهای نسبتاً نزدیك شهر رشت می باشد، كه ضمن داشتن آب و هوای خوب امكانات شهری مناسبی هم دارد. این شهر امكانات رفاهی قابل توجه، ترافیك كم، طبیعتی زیبا، نزدیكی به دریا و دارای جاده ها و راههای مسافرتی مناسبی دارد. البته آب و هوایی مرطوب دارد كه عادت كردن به آن خیلی كار دشواری نمی باشد. این در واقع روند اقدام یكی از ساكنان تهران كه تصمیم به نقل مكان به رشت را دارد می‎باشد و به دلیل اینكه محیط مناسب برای زندگی جزء اولین نیازهای انسان است به عنوان دكوراتور كارفرمای این از من دعوت به همكاری كرده‌اند.

این واحد مسكونی در یك مجتمع واقع شده كه به تازگی سفت كاری آن آغاز شده است و پیش بینی می‎شود كه تا پایان پاییز یا حداكثر پایان دی ماه پایان یابد.

فاز اجرای این بعد از پایان سفت كاری این مجتمع آغاز می‎شود و تا آن موقع ساخت ماكت و خرید برخی وسایل یا ساخت برخی المانها صورت می‎گیرد.

البته روند طراحی و ساخت یكی از المانها بطور كامل در این آورده شده است. امید به اینكه تلاش این جانب برای ارائه هرچه بهتر این نتیجه بخش بوده باشد.

و در پایان از پروردگارم، او را شكر می‌كنم و از او می خواهم مرا یاری كند تا به شایستگی سپاس همه آنچه را او به من بخشیده بجای آورم.

دانلود طراحی دكوراسیون یك آپارتمان و یك المان خاص محیطی با word
فهرست:

مقدمه

1- بخش طراحی محیطی

– اولین مذاكره با كارفرما

– تهیه پرسشنامه برای كارفرما

فاز فایل طراحی محیطی:

– فایلات محیطی

– فایلات فردی

– جمع بندی اطلاعات

– پردازش اطلاعات

فاز طراحی محیطی:

– طراحی مقدماتی

– غربال طرحها

– انتخاب طرح برتر

– تهیه نقشه برای ماكت

– ساخت ماكت

2- بخش طراحی المان

فاز فایل طراحی بر مبنای فیوچردیزاین:

بررسی پارامترهای فایلی

– پاسخ به چند سؤال

– پردازش اطلاعات

فاز طراحی المان:

– اسكچ های مقدماتی:

– غربال طرحها:

– انتخاب سه طرح برتر

– ارائه روشهای خلاقه:

– ساخت ماكت و تهیه 3D :

فاز اجرای المان:

– تهیه نقشه های اجرایی و تعیین متریال.

– جدول نازككاری

– توضیح روش ساخت

– تحویل به كارفرما

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید